بازدید جمعی از نمایندگان تهران و نایب رئیس مجلس از ایپکو


بازدید جمعی از نمایندگان تهران و نایب رئیس مجلس از ایپکو

جمعی از نمایندگان تهران به همراه دکتر علی نیکزاد نایب رئیس مجلس در روز یکشنبه مورخ 28 شهریور 1400 از شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو (ایپکو) بازدید کردند. در این بازدید مدیرعامل و مدیر راهبرد شرکت ایپکو پس از ارائه دستاوردها و توانمندی‌های شرکت در حوزه طراحی و توسعه قوای محرکه، به سوالات نمایندگان پیرامون موانع و چالش‌های پیش روی توسعه قوای محرکه پاسخ دادند.

مهمترین مزیت‌ شرکت دانش بنیان ایپکو، وجود بزرگترین و مجهزترین مرکز آزمون موتور در غرب آسیا و تجربه و توانمندی بالای متخصصان این شرکت در فرآیند توسعه قوای محرکه است. در این بازدید نمایندگان موضوعاتی همچون لزوم توجه به صادرات قوای محرکه و خدمات فنی و مهندسی، تشکیل سازمان ملی و توسعه مراکز دانش محور با مرکزیت شرکت تحقیقات موتور ایران خودرو، ارائه مشاوره دانشی به مجلس برای تدوین اسناد بالادستی و اصلاح قوانین حوزه صنعت خودرو و حمل و نقل را بیان کردند

نمایندگان در ادامه ضمن بازدید از محصولات و فعالیت‌های شرکت ایپکو با مدیران و کارشناسان این شرکت گفت و گو کردند و اطلاعاتی در مورد خودروهای رانای تمام برقی، دنا پلاس گازسوز با پیمایش بالا، دنا پلاس توربو دنده اتوماتیک و سورن مجهز به موتور ملی دیزل سواری به نمایندگان ارائه شد. در نهایت مقرر شد آقای میرسلیم به نمایندگی از نمایندگان بازدیدکننده، نظرات و پیشنهادات کاربردی مدیران و کارشناسان را به نمایندگان مجلس و کمیسیون‌های مرتبط جهت پیگیری موضوعات ارائه کند.

بازدید نمایندگان مجلس

ایپکوبازدید

شرکت دانش بنیان ایپکونمایندگان مجلس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *