انطباق موتور و خودرو
انطباق موتور و خودرو
_

ایپکو انطباق دهنده صحیح قوای محرکه و انواع خودرو

انطباق قوای محرکه و خودرو شامل مراحل زیر است:

  • شبیه سازی خودرویی و انطباق قوای محرکه
  • بازرسی، همبندی و آماده سازی خودرو
  • آزمون های صحه گذاری خودرو
_

شبیه سازی خودرویی و انطباق قوای محرکه

انطباق قوای محرکه با خودرو یک فعالیت چند جانبه شامل جانمایی در محفظه موتور، تغییرات مقرون به صرفه در قطعات جانبی موتوری و الزامات ایمنی وابسته می‌باشد که با کمک نرم افزارهای مدلسازی سه‌بعدی و استانداردهای داخلی تدوین شده و رویه‌های توسعه انجام می‌پذیرد. نیازمندیهای دینامیکی خودرو از قوای محرکه مانند مصرف سوخت، کشش، شتاب تا تعیین جزییاتی مانند نسبت دنده با بکارگیری نرم افزارهای شبیه‌سازی دینامیکی برآورده می‌شود و امکانات و محدودیتها روشن می‌گردد. این نتایج در قالب گزارشهای راهبردی به مدیران طرحها و مشتریان برای برنامه‌ریزی و سرمایه گذاری ارائه می‌گردد.

انطباق موتور و خودرو
_

بازرسی، همبندی و آماده سازی خودرو

آماده‌سازی خودرو برای تایید خودرو قبل از انجام آزمونهای آلایندگی، دوام، عملکردی و قابلیت رانندگی در طول توسعه محصول انجام می‌شود. شرکت ایپکو با دارا بودن کادر فنی مجرب و کارگاههای مختلف با تجهیزات مخصوص کارگاهی، خدمات همبندی، جانمایی بر روی خودرو، نمونه‌سازی قطعات، عیب‌یابی خودروها با قوای محرکه دیزلی، بنزینی، دوگانه سوز و دو نیرو را انجام می‌دهد.

_

آزمون های صحه گذاری خودرو

کارشناسان آزمون شرکت ایپکو طی سالها تجربه و پیرو استانداردهای خودرویی مرتبط و بکارگیری دستگاههای اندازه‌گیری مخصوص و معتبر، خدمات آزمونهای اندازه‌گیری قوای محرکه را بطور کارا ارائه می‌دهند. اندازه‌گیری متغیرهای قوای محرکه مانند مصرف سوخت، آلایندگی، قابلیت رانندگی، عملکرد خودر (شیب‌روی، شتاب‌گیری) و تعیین ضرایب بار جاده بر روی خودروهای مختلف در شرایط اقلیمی متفاوت انجام می‌گیرد.

انطباقپروژهموتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *